Joulujuhla yksin asuville seurakuntalaisille maanantaina 19.12.2022 klo 13:00

Järjestämme joulujuhlan seurakuntamme yksin asuville jäsenille. Näin saamme kokea joulun iloa yhdessä, hyvän jouluisen ruuan äärellä.
 
Sinä seurakunnan jäsen, joka asut yksin, olet sydämellisesti tervetullut seurakuntamme järjestämään joulujuhlaan. Saamme nauttia hyvästä jouluruuasta, hyvässä seurassa. Laulamme yhdessä joululauluja viettäen Vapahtajamme syntymäjuhlaa. Tule kanssamme viettämään yhteistä joulua.
 
Ilmoittautuminen on välttämätöntä tarjoilun takia sunnuntaihin 11.12.2022 mennessä!. Myös ruoka-aine allergiat tulee ilmoittaa. Ilmoittautuminen tehdään alla olevalla ilmoittautumislomakkeella tai soittamalla toimistoon 040 094 0182 (Juha-Pekka Forsman)
 
Tervetuloa!  

Sivustomme käyttää evästeitä verkkopalvelun toimittamiseen ja käyttäjätilastointiin. Lue lisää tietosuojaselosteesta.