Joulujuhla yksin asuville seurakuntalaisille torstaina 21.12.2017 klo 13:00

Järjestämme joulujuhlan seurakuntamme yksin asuville jäsenille. Näin saamme kokea joulun iloa yhdessä, hyvän jouluisen ruuan äärellä.
 
Sinä seurakunnan jäsen, joka asut yksin, olet sydämellisesti tervetullut seurakuntamme järjestämään joulujuhlaan. Saamme nauttia hyvästä jouluruuasta, hyvässä seurassa. Laulamme yhdessä joululauluja viettäen Vapahtajamme syntymäjuhlaa. Tule kanssamme viettämään yhteistä joulua.
 
Ilmoittautuminen on välttämätöntä tarjoilun takia maanantaihin 18.12.2017 mennessä!. Myös ruoka-aine allergiat tulee ilmoittaa. Ilmoittautuminen tehdään alla olevalla ilmoittautumislomakkeella tai soittamalla toimistoon 040 094 0182 (Juha-Pekka Forsman)
 
Tervetuloa!  

Sivustomme käyttää evästeitä verkkopalvelun toimittamiseen ja käyttäjätilastointiin. Lue lisää tietosuojaselosteesta.